Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Kuzey Bilişim; Garantili bilgisayar Teknik Servisi-Kapalı ve açık devre güvenlik kamerası kurulumu, kartuşlu ve tonerli yazıcı onarımı hizmetlerine 2017 yılında başlamış ve tüketicilere sunduğu hizmetlerini 5 yıldır fiilen sürdürmektedir. Masa Üstü Bilgisayar, Notebook, Netbook, Tablet ve Telefonlarda oluşan yazılımsal ve donanımsal arızalara teknik servis hizmeti vermektedir. İzmir il sınırları içerisinde bulunan kullanıcıların cihazlarında yaşadıkları sorunlara arıza tespit, tamir, onarım ve gerekli durumlarda yedek parça desteği sağlamaktadır.

İzmir Kuzey Bilişim Apple, Asus , Acer , HP, Lenovo , Toshiba , Casper, Dell , Sony , Samsung Canon Lexmark Brother Gibi bir çok markanın teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

İzmir Kuzey Bilişim`nin  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Call Now Button